marzec8

Projekt denko - styczeń 2018 r.

dodano: 8 marca, 19:10 przez wink


W styczniu zużyłam:

- żel pod prysznic Dove - ****, po raz kolejny ten zapach (który poprzednio zużywałam jak za karę) a teraz znowu mi się podoba :) żel jak żel, dobrze się pienił, nie przesuszał skóry i przyjemnie pachniał. To chyba jedyny produkt i zapach, który kupiłam ponownie.

 

- żel do golenia Avon Skin so soft - ****, bardzo dobry i ułatwia zdecydowanie golenie. Mam wrażenie, że włosy wolniej po nim odrastają. Skóra jest miękka i dobrze nawilżona.

 

- kolagenowe płatki pod oczy - ****, przed nałożeniem trzymałam je w lodówce. Bardzo dobry produkt. Zniknęły cienie pod oczami a skóra była dobrze nawilżona. Użyłam przed pracą i jest to naprawdę fajne wyjście jak człowiek się nie wyśpi.

 

- peeling do twarzy Avon professional - ***, bardzo średni :( nie miałam wrażenia dobrze oczyszczonej skóry. Jakoś się ślizgał na po twarzy i ciężko spłukiwał. Jak dla mnie za delikatny.

 

- szampon wzmacniający ze skrzypem polnym - ***, ani nie wzmacniał ani nic nie robił nic specjalego. Włosy nie wyglądały po nich jakoś specjalnie dobrze. Miał przyjemny zapach i dobrze się pienił.

 

- plasterki na nos - ***, jakoś specjalnie nie oczyszczały, ale kilka zaskórników wyciągnęły. Nie jest to genialny produkt, ale można spróbować.

 

Dzieci zużyły ślicznie pachnący szampon do włosów :)


photo
Styczeń 2018.: Projekt denko styczeń 2018. Zdjęcie pochodzi z notki Projekt denko - styczeń 2018 r.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy