czerw.13

Projekt denko - maj 2017 r.

dodano: 13 czerwca 2017 przez wink


W maju skończyłam następujące kosmetyki :)

 

- Nitka dentystyczna Oral B Satin Floss - *****, miałam kilka razy przelotny romans z innymi, ale nawet ich tutaj nie dodaję, więc nie są warte uwagi. Jak dla mnie inne nitki dentystyczne mogłyby wyofać swoje wyroby, chyba że chciałoby się na nich powiesić np. w zakładzie karnym, podciąć komuś gardło lub pociągnąć czołg w czasie wojny.

 

 

- Żel pod prysznic Carex fioletowy - *****, kocham kocham kocham! Piękny zapach. Kocham za zapach. Myje porządnie, pieni się sensownie. Nie wysusza skóry, ale zapach dla mnie poezja!

 

 

- Żel pod prysznic Dove pistacjowy - ****, również przyjemny zapach, ale wolałam Carex. Jednak używało mi się bardzo miło. Lubię kosmetyki Dove.

 

- Dezodorant w kulce Avon - **, bardzo średni :( klejący, lejący, długo się wchłaniał, chronił średnio. Zapach przyjemny przez pierwsze pół godziny. Później traciłam poczucie komfortu i musiałam używać chusteczek i sprayu.

 

Dzieci zużyły szampon do włosów Corine de Farme z Dzwoneczkiem i Mgiełką :) Mocno się pienił, ale nie robił szału z włosami. Nie były one tak lśniące jak po innych szamponach.

 

Moje córki i ja też zużyły wodę toaletową Oriflame z Krainą Lodu :) Piękny zapach!!! Kojarzy mi się z wakacjami w Mielnie, gdyż tam też jej używałam :)

 

 


photo
Denko maj 2017: Denko maj 2017 Zdjęcie pochodzi z notki Projekt denko - maj 2017 r.


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy