listopad10

Tragedia i dramat;/

dodano: 10 listopada 2010 przez wink


Notka jest notką konkursową.
Bierze udział w konkursie Konkurs Bedtime

Dosłownie moje dziecko drze się jak opętane: chce być noszone tylko na rękach a jak ją odstawiam, to urządza takie akcje, że cały blok słyszy. Tylko czekam, aż przyjedzie radiowóz na sygnale. I karetka. I straż pożarna. I opieka społeczna. I ksiądz co by egzorcyzmy odprawić.

Po takiej awanturze (nie wiem do tej pory o co) jest cała mokra, spocona, osmarkana, czerwona jak piwonia i zasypia padnięta. I tak od poniedziałku.

Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje????? Co może być przyczyną????? Dziecko zmieniło mi się  z dnia na dzień. Oczywiście nocne pobudki zostały bez zmian.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Wasze komentarze

zgłoś
zebrrra 10 listopada 2010 zebrrra napisała:

Może ząbki? Moja córeczka tak właśnie reagowała, gdy wychodziły jej górne trójki (już nie pamiętam dokładnie). Z dnia na dzień się zmieniła, ciągle płakała, a mi opadały ręce :) Nie wiem jak u Was z ząbkami, ale może w tym tkwi przyczyna?


zgłoś
wink 11 listopada 2010 wink napisała:

Ona ma już nawet 4. Tylko 5 brakuje. Naprawdę nie wiem. Wcześniejsze ząbki wychodziły bez problemów:( Może te 5 tak wychodzą, ale ona nawet 1,5 roku nie ma jeszcze;/ Dzięki za odpowiedź!:*


zgłoś
zebrrra 11 listopada 2010 zebrrra napisała:

Moją córeczkę bardzo bolały 5 (kły też bolały). Wychodziły jej z obu stron jednocześnie. Już dokładnie nie pamiętam, ale końcówka zabkowania była u nas naprawdę ciężka :) Pomogał tylko dentinox. Nie chciała też wtedy nic jeść, a o płaczu to już nie wspomnę :) Szybko minęło i jak widać uciekł mi ten czas z pamięci :) Trzymajcie się. Obserwuj córcię, bo może to wcale nie ząbki. Pozdrawiam.